Mon. Jan 25th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV tiesas priekšā stājušies baikeru bandas dalībnieki par $1.8 mlj. zādzību Ethereum kriptovalūtā

    ASV tiesas priekšā stājušies baikeru bandas dalībnieki par $1.8 mlj. zādzību Ethereum kriptovalūtā. Zādzība tika izdarīta 2017.gada novembrī, kad Luiss Meza nolaupīja savu paziņu kriptomiljonāru ar mērķi nolaupīt viņa uzkrājumus Ethereum. Kriptomiljonārs tika ievilināts minivenā, kurš bija nomarķēts kā Uber-taxi un kurā viņu gaidīja 4 noziedznieki. Divas stundas kriptomiljonārs tika apstrādāts, līdz viņš piekrita atklāt savu paroli no kriptovalūtas maka. 

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!