Tue. Jan 19th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Izraēlas start-up kompānija Spot.IM plāno algas darbiniekiem izmaksāt bitkoinos

   Izraēlas start-up kompānija Spot.IM plāno algas darbiniekiem izmaksāt bitkoinos. Šobrīd firma ved sarunas ar vietējo nodokļu administrāciju.  Spot.IM plāno atvērt kontu vienā no kriptovalūtu biržām. Algas konvertēsies bitkoinos un pēc tam tiks pārskaitītas uz darbinieku Bitcoin-makiem. Visas komisijas izmaksas apmaksās kompānija. 2017.gada novembrī Izraēlas start-up kompānija Spot.IM piesaistīja finansējumu $25 mlj.apmērā un šobrīd kompānijas birojs atrodas Ņujorkā.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!