Wed. Nov 25th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

94 no 100 labākajiem blokķēdes projektiem palaisti uz Ethereum platformas

94 no 100 labākajiem blokķēdes projektiem palaisti uz Ethereum platformas, paziņojis videoblogeris un kriptovalūtu analītiķis Kevins Ruks. Tas nodrošina Ethereum platformai vadošo lomu pasaulē blokķēdes industrijā. Ethereum kopiena sastāv no 250 tūkst. izstrādātāju un Ethereum freimvorks Truffle jau ielādēts 500 tūkst. reižu un neskatoties uz cenas kritumu 2018.gadā, investoru interese par platformu turpina pieaugt.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!