Thu. Jan 21st, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Saskaņā ar Postbank ( Vācija ) aptauju 29% vāciešu grib investēt kriptovalūtā

Saskaņā ar Postbank ( Vācija ) veikto aptauju 29% vāciešu grib investēt kriptovalūtā. Vislielāko interesi izrāda respondenti vecumā no 18 līdz 34 gadiem. No šīs grupas pozitīvi atsaukušies 46% aptaujāto, no tiem 14% plāno iegādāties vai rakt kriptovalūtu 12 nākošo mēnešu laikā. Aptauja uzrādījusi, ka 56% no aptaujātajiem vīriešiem ir ieinteresēti investīcijās kriptovalūtās, no sieviešu auditorijas interesi izrādīja 36%. Vīriešu auditorijai svarīga ir kriptovalūtu anonimitāte – 39%, sieviešu auditorijai šis aspekts svarīgs tikai 26% respondentu.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!