Mon. Jan 18th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Amerikāņu kriptovalūtu birža Bittrex noslēgusi vienošanos ar Signature Bank par ASV dolāra piesaisti biržas platformai

Amerikāņu kriptovalūtu birža Bittrex noslēgusi vienošanos ar Signature Bank par ASV dolāra piesaisti biržas platformai. Tas nodrošinās iespēju korporatīvajiem klientiem iegādāties ciparu valūtas par ASV dolāriem. 

“Tas bija ilgs ceļš, – atzīmēja Bittrex CEO Bils Šihara. Tagad ne tikai bankas varēs uzticēties Bittrex. Runa ir par to, ka bankas varēs uzticēties kriptoindustrijai. Un es uzskatu, ka tas liecina, ka kriptovalūtas kļūst par meinstrīmu”.

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!