Mon. Jan 18th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kompānijas Apple līdzdibinātājs Stīvs Vozņaks pozitīvi izteicies par Ethereum perspektīvām

Kompānijas Apple līdzdibinātājs Stīvs Vozņaks pozitīvi izteicies par Ethereum perspektīvām, velkot paralēles starp Ethereum platformu un kompāniju Apple, kuras dibināšanā viņš piedalījās. Kongresa WeAreDevelopers 2018, kurš norisinājās Vīnē, laikā Stīvs Vozņaks atzīmēja, ka Ethereum platforma var kļūt tik pat ietekmīga kā Apple kompānija: “Ethereum mani interesē, jo ar to var darīt dažādas lietas un tā ir platforma. Ilglaicīgā perspektīvā tas var izrādīties tikpat ietekmīgs kā Apple. Savukārt Bitkoina potenciāls tiks atklāts turpmāko 10 gadu laikā.”. 

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!