Thu. Jan 21st, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Šodien Ņujorkā sākas trīs dienu blokķēžu konference Consensus 2018

    Pirmdien, 14.maijā Ņujorkā sākas trīs dienu blokķēžu konference Consensus 2018, kura papildinās Blockchain Week NYC norises. Pirms tam pagājušā nedēļā Blockchain Week NYC ietvaros notika Ethereal Summit, kā arī plānots TokenSummit ( 17 maijā ) un konference Women on the Block. Šī jau ir ceturtā blokķēžu konference, kuru organizē izdevums CoinDesk. Konference notiks Hilton Midtown Manhetenā un pulcēs aptuveni 8000 dalībnieku no visas pasaules un 250 ekspertu un referentu. 

 

 

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!