Mon. Mar 1st, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Dienvidkoreja gatavo normatīvo bāzi ICO legalizācijai

    Dienvidkorejas demokrātiskā partija kopā ar likumdevējiem izstrādā normatīvo bāzi ICO legalizācijai. Informāciju izdevumam The Korea Times apstiprinājis valdošās partijas valdes loceklis. Jaunais likums plāno ICO legalizāciju, valdībai veicot uzraudzību. Nacionālās Sapulces spīkers Čuns Sei-kjuns: “Blokķēdes tehnoloģija un kriptovalūtas var tikt izmantotas dažādās budžeta sfērās gūstot dažādus labumus. Ņemot vērā to augsto potenciālu, mums jāizbeidz politiskā nenoteiktība ar kuru šīm tehnoloģijām jāsaskaras”.

© 2018 THE BITCOIN FOUNDATION LATVIA

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!