Wed. Jan 20th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu informatīvais resurss CoinMarketCap izstrādājis mobilo aplikāciju iOS videi

   Kriptovalūtu informatīvais resurss CoinMarketCap izstrādājis mobilo aplikāciju iOS videi. Tādejādi CoinMarketCap apsveicis savus lietotājus ar savu 5-gadu jubileju. CoinMarketCap pēc apmeklētības atrodas 174 vietā pasaulē ar apmeklētāju skaitu gadā – 60 miljoni. Aplikācijā pieejami dati par 1602 kriptovalūtu tirgus kapitalizāciju, cenu dinamiku un tirgojamiem apjomiem un apgrozījumiem. Mūsu mājas lapas lejasdaļā uzklikšķinot uz CoinMarketCap ikonu iespējams apmeklēt CoinMarketCap mājaslapu.

© 2018 THE BITCOIN FOUNDATION LATVIA

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!