Wed. Feb 24th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Malta kļūst par populāru ar kriptovalūtu biznesu saistītu kompāniju mājvietu

    Laikā , kad lielās valstis mēģina sākt regulēt kriptovalūtu tirgu, Malta plāno kļūt par blokķēdes galvaspilsētu. Maltas premjerministrs Džozefs Muskats uzskata, ka kriptovalūtas ir neizbēgama naudas nākotne un tās formēs nākotnes ekonomiku. malta piedāvās ļoti izdevīgu nodokļu politiku kriptovalūtu biznesiem – 5% starptautiskajām kompānijām. Pār pārcelšanos uz Maltu paziņojusi kriptovalūtu biržas Binance, OKEX, vācu blokķēdes kompānija Neufund un spēļu platforma The Abyss. Šī gada novembra sākumā salā notiks blokķēdes sammits, kas piesaistīs papildus uzmanību.

© 2018 THE BITCOIN FOUNDATION LATVIA

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!