Sat. Feb 27th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Londona ietilpst pasaules TOP 5 pilsētās, kuras atbalsta Bitcoin

    Londonā 93 kompānijas pieņem Bitcoin kā apmaksas līdzekli par saviem pakalpojumiem un precēm. Starp šīm kompānijām ir CeX ( sadzīves elektronikas tirgotājs ), Overhang ( alpīnistu ekipējums ), valodas apmācības kompānija London Speech Therapy, daudz pabu un restorānu. Konkurenci Bitcoin draudzīgāko pilsētu vidū Londonai sastāda Losandželosa, Buenosairesa, Ņujorka un Sanfrancisko. Kā Jūs domājat, kurā vietā atrodas Rīga?

© 2018 THE BITCOIN FOUNDATION LATVIA

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!