Tue. Dec 1st, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Spānijas banka Banco Bilbao Vizcaya Argentaria (BBVA) pirmā izsniegusi kredītu izmantojot blokķēdi

    Banco Bilbao Vizcaya Argentaria (BBVA) pirmā pasaulē izsniegusi kredītu izmantojot blokķēdi. Banka veikusi visu procesu: sākot no pārrunām un beidzot ar kredīta izsniegšanu, izmantojot blokķēdi. BBVA: “Blokķēde saīsināja 75 miljonu eiro kredīta izsniegšanu no dienām līdz stundām. Blokķēdes tehnoloģijas var piedāvāt svarīgas priekšrocības korporatīvo kredītu tirgū no effektivitātes, caurspīdīguma un drošības viedokļa”.

© 2018 THE BITCOIN FOUNDATION LATVIA

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!