Tue. Mar 2nd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Fondu birža Nasdaq ( ASV ) plāno sākt kriptovalūtu tirdzniecību tiklīdz “kriptovalūtu tirgus nobriedīs”

   Tiklīdz tiks pieņemti visi nepieciešamie kriptovalūtu tirgus regulēšanas mēri un kriptovalūtas tirgus kļūs nobriedušāks, birža NASDAQ (ASV) uzsāks kriptovalūtu tirdzniecību, paziņojusi fondu biržas ģenerālais direktors Adena Fridmane. Vakar kompānija paziņoja par sadarbības uzsākšanu ar kriptovalūtu biržu Gemini, kuru dibinājuši dvīņu brāļi Winklevossi. Šīs sadarbības uzsākšana ļaus kriptovalūtu biržai Gemini piekļūt Nasdaq fondu biržas tehnoloģijām.

© 2018 THE BITCOIN FOUNDATION LATVIA

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!