Tue. Dec 1st, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu birža Binance iekārto savu galveno biroju Maltā

Kriptovalūtu birža Binance, kuras vienas dienas apgrozījums tiek lēsts ap $1.7 mljrd., pārcēlusi savu galveno biroju uz Maltu. Viss darbinieku štats un administratīvie resursi pārcelti uz Maltu. Binance kriptovalūtu biržas vadība arī paziņojusi par 200 jaunu darbinieku pieņemšanu darbā. Malta līdz šim ir izrādījusi lojalitāti pret kriptovalūtu uzņēmējiem, un šobrīd, pēc Maltas parlamenta finansu jautājumu, digitālās ekonomikas un inovāciju komisijas sekretāra Silvio Šembri teiktā: ” Valsts pieņems visus mērus, lai kriptovalūtu birža Binance valstī paliktu uz ilgu laiku. Šie mēri palīdzēs Maltai sasniegt savus mērķus un kļūt par īstu “blokķēdes salu”.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!