Mon. Mar 1st, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Twitter aizliedz kriptovalūtu reklāmu

   Twitter Inc sācis masīvu ICO reklāmu aizliegšanas kampaņu, sekojot Facebook un Google jau iepriekš izsludinātajiem aizlieguma pasākumiem. Twitter bloķēs kriptovalūtas maiņas punktus, kriptovalūtu produktus, kas nav reģistrēti lielos fondu tirgos, lai pasargātu patērētājus no krāpnieciskajiem ICO. Piemēram, japāņu patērētāji varēs ieraudzīt tikai tādu kriptovalūtu biržu reklāmu, kas pakļaujas Japānas finansu regulatoru regulējumam. 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!