Sat. Feb 27th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Jane Street Capital (ASV ) pievieno Bitcoin savu tirgojamo aktīvu sarakstā

2018.gada 17.martā ASV investīciju kompānija Jane Street Capital, kura pārvalda investīciju portfeli $13 miljardu apmērā, pievienoja bitkoinu savu tirgojamo aktīvu sarakstā. Investīciju kompānija dibināta 2000 gadā un tirgo vairāk kā 56 000 produktu visā pasaulē. Kopējais kompānijas tirdzniecības apjoms 2017.gadā sastādīja $5.6 triljonus. Kompānijas paziņojumā teikts: “Jane Street vienmēr meklē jaunus produktus un turpinās to darīt. Mēs sekosim tirgum un meklēsim jaunus produktus, kas saistīti ar kriptovalūtām”.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!