Mon. Jan 18th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Grafisko karšu ražotāji nopelna 2017.gadā $776 mlj.

2017.gadā kriptovalūtu mainēšanas ( transakciju un jaunu monētu iegūšanas ) vajadzībām iegādātas 3 miljonu grafiskās kartes ( GPU ) par kopējo vērtību $776 milj..Tādu lielu grafisko karšu ražotāju kā Nvidia un Intel tirgus daļa samazinājusies par 6% un 2%, bet AMD kompānijas tirgus daļa pieaugusi par 8.1%. Šī gada 26.martā Nvidia plāno speciālas grafiskās kartes Turing izlaišanu, kas būs domāta kriptovalūtu mainēšanas operācijām. 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!