Fri. Dec 4th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Uber līdzdibinātājs Garets Kemps plāno izlaist savu kriptovalūtu Eco

Taksometru pakalpojumu kompānijas līdzdibinātājs Garets Kemps paziņojis, ka plāno izlaist savu kriptovalūtu Eco, kura tiks izmantota kā maksāšanas līdzeklis ikdienas transakcijām. Pirmaja izlaiduma reizē tiks izlaisti 1 triljons tokenu, 50% no kuriem saņems lietotāji no 1 reģistrētā miljards, 20% tiks nosūtīti uz universitātēm ar drošiem datortīkla mezgliem. 20% tiks konsultantiem un stratēģiskajiem partneriem, bet pēdējie 10% nonāks Eco fondā. Tīkla palaišana testa režīmā plānota 2018.gada beigās. 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!