Sun. Sep 27th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia Informatīvais resurss par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu platforma Shapeshift piedāvās jaunu pakalpojumu Bitfract

Populārā kriptovalūtu platforma Shapeshift piedāvās jaunu pakalpojumu. Bitfract, kurš šobrīd darbojas beta-versijā, ļauj lietotājiem momentāli mainīt kriptovalūtas savā starpā. Šo instrumentu iespējams izmantot bez maksas. Lietotāji var reģistrēties un izmēģināt instrumentu. Servisā tiks integrēta arī lietotne Bitfract Labs, kura palīdzēs investoriem novērtēt aktīvus un to portfeļa efektivitāti vairāku gadu griezumā.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!