Thu. Jan 21st, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Machine Intelligence Research Institute 66% ziedojumu saņēmuši kriptovalūtās

Machine Intelligence Research Institute, sabiedriska organizācija, kura pēta drošības jautājumus Mākslīgā intelekta radīšanas sfērā, nesen publicējusi ziedotāju vārdus un statistiku. 2017.gadā institūts saņēmis $ 2.5 mlj. ziedojumus, pārsniedzot sākotnējo ziedojumu mērķi – $ 1.25 mlj. divas reizes. $ 1.66 mlj. jeb 66%  institūtam ziedoti kriptovalūtās.

Vislielāko ziedojumu $763 970 izdarījis Vitaliks Buterins, kriptovalūtas Ethereum radītājs. Institūts tika radīts 2000.gadā ar nosaukumu Singularity Institute ar mērķi nodrošināt cilvēku rases izdzīvošanu un brīvību sākoties mijiedarbībai ar Mākslīgo intelektu. 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!