Sun. Feb 28th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Vaijomingas štata ( ASV ) Pārstāvju palāta pieņem likumprojektu par kriptovalūtām

Vaijomingas štata ( ASV ) Pārstāvju palāta spērusi vēsturisku soli – pieņēmusi likumu, kas nepielīdzina digitālās valūtas vērtspapīriem. Tādā veidā Vaijomingas štats kļuvis par labu vietu blokķēdes start-up kompāniju veidošanai. Šobrīd likumprojekts nosūtīts Senātam, kur tiks izlemts tā tālākais liktenis. Saskaņā ar likumprojektu kriptovalūtas klasificēsies kā “atvērts blokķēdes tokens”, ja izpildīsies trīs nosacījumi – emitents to neizplata kā investīcijas, jābūt gatavam precei vai pakalpojumam pret ko to var apmainīt, tokens netiek aktīvi reklamēts un virzīts trešajā – biržu tirgū. 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!