Sun. Nov 29th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Microsoft strādā pie otrā līmeņa decentralizētiem blokķēdes protokoliem

Microsoft menedžmenta pārstāvis Alekss Simons paziņojis, ka kompānija Microsoft strādā pie tā, lai palielinātu bitcoin tīkla caurlaides spēju. Kompānija šobrīd izstrādā otrā līmeņa decentralizētus blokķēdes protokolus, kuri pēc būtības būs līdzīgi Lighting network tehnoloģijai. Vienlaicīgi Alekss Simons uzskata, ka t.s. hardforki jeb digitālo monētu un bloķēdes dalīšana ( viens no piemēriem ir Bitcoin Cash ) neatrisina vajadzīgo caurlaides spēju. 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA  

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!