Sat. Feb 27th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Dubajā par Bitcoin pārdoti 50 nekustamie īpašumi Dubajas Zinātnes parkā

Dubajā ( AAE ) par Bitcoin pārdoti 50 nekustamie īpašumi no 1300, kuri bija izlikti pārdošanai Dubajas Zinātnes parkā. Projektu pārdevēji apgalvo, ka objekti nopirkti ļoti ātri, apartamenti pirkti par summu $ 130 000 un $ 380 000. Pārdevēji apliecina, ka ir optimistiski noskaņoti, jo aizvien vairāk cilvēku grib pirkt nekustamo īpašumu Dubajā par Bitcoin. Paši pārdevēji gan uzreiz bitkoinus apmainīja pret ASV dolāriem.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!