Wed. Feb 24th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Singapūras valdība uzskata, ka kriptovalūtu tirdzniecības aizliegumam nav pamata

Saskaņā ar Singapūras vice-premjera Tarmana Šanmuguratnama paziņojumu, šobrīd Singapūras centrālā banka nodarbojas ar kriptovalūtu potenciālo risku izpēti, tomēr nekas nopietns nav atrasts. politiķis uzskata, ka kriptovalūtas – tas ir eksperiments un par to veiksmi vai neveiksmi spriest vēl pāragri. Dažas dienas ipriekš Singapūras banka paziņoja, ka vispasaules finanšu krīzes risks Bitcoin tirgus cenas samazināšanās dēļ ir niecīgs.

 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA  

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!