Mon. Jan 18th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Čikāgas birža tirgos tikai Bitcoin, pārējo kriptovalūtu tirdzniecību pagaidām neuzsāks

Čikāgas preču birža CME tirgos tikai Bitcoin, pārējo kriptovalūtu tirdzniecību pagaidām uzsākt birža neplāno. CME vadītājs Terrijs Daffijs: “Mums jāuzzinn kaut kas vairāk par citām kriptovalūtām. Tas būtu bezatbildīgi steidzināt notikumus”. Tirdzniecības lielums CME šobrīd sastāda 1000 kontraktu dienā, un vidējā kontrakta vērtība ir 5 BTC. Tirdzniecība Čikāgas biržā startēja 2017.gada decembrī un šobrīd atrodas augoša tirgus stadijā.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!