Fri. Dec 4th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ConsenSys sadarbībā ar Eiropas Komisiju izveido Blokķēdes-Observatoriju

Views of the EU Commission headquarters, Berlaymont, with monument dedicated to Robert Schuman.

ConsenSys, viens no starptautiski pazīstamākajiem jaunuzņēmumiem Ethereum ekosistēmā, strādās ar ES komisiju, lai izveidotu blokķēdes observatoriju un forumu. Izstrāde aizņems 2 gadus un tai izdalīti $425 mlj.. Marija Gabriēls, ciparu ekonomikas un sabiedrības komisārs: “Es saredzu blokķēdes tehnoloģijā potenciālu izmainīt spēles noteikumus, un gribu, lai Eiropa atrodas šīs attīstības avangardā. Mums jārada pareiza vide – mums jārada kopējs ciparu tirgus blokķēdei, ieguvumus no kura saņems visi pilsoņi. Blokķēdes-Observatorija un ES Forums ir solis šajā virzienā”.

 

 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!