Fri. Apr 3rd, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia Informatīvais resurss par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Samsung sācis ASIC čipu ražošanu Bitcoin operāciju apstrādei un iegūšanai

Samsung beidzis izpētes darbus un šomēnes sācis ASIC čipu ražošanu. Pirmo ASIC čipu partiju Samsung nogādās Ķīnā, kompānijai, kura ražo sistēmas Bitcoin operāciju apstrādei un monētu iegūšanai. Šobrīd vienīgais specializētais čipu ražotājs Bitcoin aparatūrai ir taivānas kompānija TSMC, kura veido aliansi ar Bitcoina aparatūras ražotāju Bitmain. Tas nozīmē, ka ienākot jaunam tirgus spēlētājam šobrīd kosmiskās aparatūras cenas pavisam noteikti kritīsies, un tas savukārt nozīmē, ka kritīsies Bitcoin transakciju izmaksas. Ar ko arī apsveicam visus Bitcoin īpašniekus un ieguvējus.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!