Wed. Mar 3rd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Indonēzijas Banka šogad gatavojas testēt Digital Rupiah – digitālo rūpiju

Gedung Bank Indonesia. TIRTO/TF Subarkah

Indonēzijas Banka gatavojas emitēt nacionālās valūtas ciparu versiju – Digital Rupiah. To varēs izmantot norēķinos, aizstājot papīra banknotes. Indonēzijas bankas izpilddirektors Sušiato Devi komentēja šo iniciatīvu: “Fiziskās banknotes, kuras mēs patreiz izmantojam, var tikt pārvērstas par digitālo naudu. Pašlaik vēl neviena valsts nav izlaidusi šādu naudu”. Atšķirībā no citām kriptovalūtām, Digitālā Rupiah būs balstīta esošajos aktīvos, apgrozījums tiks regulēts esošajā valūtas sistēmā un ņems vērā inflāciju.

Redakcijas piebilde: šādu digitālo naudu izlaist plāno arī Igaunija. 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!