Fri. Apr 3rd, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia Informatīvais resurss par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

AIER un Missuri Universitātes pētnieku grupas pētījums par Bitcoin cenām

Amerikas ekonomisko pētījumu institūta ( AIER ) darbinieki apvienojoties ar Misuri Universitātes ( ASV ) veikuši pētījumu, vai Bitcoin cenas volatilitāte saistīta ar kādu pārdevēju saskaņotu darbību jeb tirgus manipulāciju. Bitcoin tirgus, kaut pēdējā laikā audzis, tomēr paliek salīdzinoši mazs. Pētnieki nonākuši pie secinājuma, ka Bitcoin cenu visvairāk ietekmē jaunākās ziņas – nacionālo valstu regulācijas jautājumi, jaunumi par izmaiņām Bitcoin struktūrā, iespējamā Bitcoin ķēdes dalīšanās jeb forki.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!