Sun. Feb 28th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Brisbenas lidosta ( BNE ) Austrālijā ievieš norēķinu iespēju ar kriptovalūtām

Viena no pasaulē lielākajām lidostām  – Brisbenas lidosta ( BNE ) Austrālijā paziņojusi, ka ievieš lidostā apmaksas sistēmu ar kriptovalūtām. Pasažieriem būs iespēja norēķināties lidostā ar tādu digitālo naudu kā Bitcoin, Dash, Ethereum. Kriptovalūtu iesākumā pieņems daži veikali un pēc tam arī visi lidostas termināli. Kā norādīts lidostas vadības paziņojumā – tāds samaksas veids palīdzēs saglabāt anonimitāti un iztikt bez starpniekiem, pateicoties tam iespējama zema maksājuma komisija un izdevīgs maiņas kurss.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!