Mon. Sep 28th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia Informatīvais resurss par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ES komisija plāno izstrādāt kriptovalūtu regulējumu.

ES steidzami lūgusi trīs finansu regulatoriem atjaunot noteikumus, lai tiktu galā ar Bitcoina nestabilitāti. Latvijas bijušais Ministru prezidents, šobrīd EK viceprezidents V.Dombrovskis nosūtījis vēstuli trīs finansu regulatoriem un presē komentējis to tā: “Notikumi, kas pēdējās nedēļās notiek ar Bitkoinu un citām kriptovalūtām, prasa mūsu pastiprinātu uzmanību”. Atgādinām, ka iepriekšējās nedēļās ES valstu vadītāji vienojās par noteikumu pastiprināšanu, lai izvairītos no terorisma un naudas atmazgāšanas riskiem kriptovalūtu biržu platformās. Francijas finansu ministrs šogad aicināja apspriest Bitkoina regulācijas jautājumus  G20 sammitā nākamajā gadā.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

Leave a Reply

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!