Fri. Apr 3rd, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia Informatīvais resurss par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Skandia:banken integrē savos bankas pakalpojumos Bitcoin

Skandia:banken, lielākā banka Norvēģijā pievienojusi Bitcoin konta pievienošanas funkciju bankas internetplatformai, integrējot tajā kriptovalūtas platformu Coinbase. Tagad Skandiabanken klienti var piekļūt savam bankas kontam, izmantojot Coinbase pakalpojumu un pārvaldīt savus līdzekļus Bitcoin kontos.

Skandia:banken šobrīd nodrošina visus pakalpojumus tiešsaistē, un šobrīd tā  ir populārākā interneta banka Norvēģijā. Bankas vadība uzskata, ka klienti novērtēs jaunu funkciju, kas sākotnēji tiks piedāvāts klientiem, kas izmanto bankas maksājumu platformu.

© 2017 BITCOIN FONDS LATVIJA 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!