Fri. Apr 3rd, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia Informatīvais resurss par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Vorens Bafets par kriptovalūtām.

Viens no pasaulē bagātākajiem cilvēkiem, amerikāņu investors Vorens Baffets uzskata, ka aizraušanās ar bitkoiniem un citām kriptovalūtām beigsies slikti. Telekanālam CNBC viņš atklājis: 

“…es labprāt nopirktu piecgadīgu put-opcionu no katras kriptovalūtas ar lielāko prieku, bet es nekad neieguldītu ne centa īsajās kriptovalūtu pozīcijās. Visumā, ar lielu daļu ticamības, varu apgalvot, ka tās gaida slikts gals, kad un kā tas notiks, to es nezinu”.

© 2017-11-12 BFL

Leave a Reply

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!